BEREND EIJKHOUT   BARITONE

Schedule

1 februari - Amersfoort, Theater de Flint

Holland Opera: Meermeisje (besloten)

Jeugdopera van Oene van Geel (muziek), Herman van de Wijdeven (tekst), Joke Hoolboom (regie en libretto), i.s.m. Opera Zuid en Ragazze Quartet, met Mercedes Go (Kleine Zeemeermin), Florien Hilgenkamp, Veerle Sanders en Kelly Poukens (zusjes), Niek Idelenburg (Triton), Berend Eijkhout / Rick Zwart (Prins Edvard)

Meer informatie

3 februari - Leeuwarden, Doopsgezinde Kerk

Liedrecital: Gretchen am Spinnrade

Met Bepke Keersmaekers (sopraan) en Rixt van der Kooij (piano). 

Meer informatie

10 februari - Maastricht, Theater aan het Vrijthof

Holland Opera: Meermeisje

Zie 1 februari | Meer informatie

17 februari - Nijmegen, Stadsschouwburg

Holland Opera: Meermeisje

Zie 1 februari | Meer informatie

18 februari - Den Bosch, Verkadefabriek

Holland Opera: Meermeisje (besloten)

Zie 1 februari | Meer informatie

1 maart - Heerenveen, Posthuistheater

Holland Opera: Meermeisje

Zie 1 februari | Meer informatie

10 maart - Tilburg, Schouwburg

Holland Opera: Meermeisje

Zie 1 februari | Meer informatie

12 maart - Nieuwegein, Theater de Kom

Holland Opera: Meermeisje (besloten)

Zie 1 februari | Meer informatie

17 maart - Baarn, Nicolaaskerk

J.S. Bach - Cantate 97

Bach Cantorij Baarn, Bepke Keersmaekers (sopraan), Robert Kuizenga (altus), Jasper Dijkstra (tenor) o.l.v. Boudewijn Jansen

Meer informatie

23 maart - Putten, Gereformeerde Kerk

J.S. Bach - Johannes-Passion (bas-aria's)

COV Putten o.l.v. Gerben Budding

Meer informatie

24 maart - Den Haag, Schönbergzaal

J. Haydn - Die Schöpfung

Collegium Musicum Leiden o.l.v. Gilles Michels

Meer informatie

25 maart - Den Haag, Zuiderstrandtheater

Holland Opera: Meermeisje (besloten)

Zie 1 februari | Meer informatie

30 maart - Gouda, Janskerk

J.S. Bach - Johannes-Passion (Christuspartij)

COV Laus Deo Gouda, Cappella Maria Barbara, Jan van Elsacker (evangelist), Marjon van der Linden (sopraan), Kaspar Kröner (altus), Frank Fritschy (tenor), Daniel Hermán Mostert (bas), o.l.v. Gerben Budding

Meer informatie

31 maart - Groningen, Schouwburg

Holland Opera: Meermeisje

Zie 1 februari | Meer informatie

5 april - Alblasserdam, Havenkerk

J.S. Bach - Johannes-Passion (bas-aria's)

COV Egberts o.l.v. Patrick van der Linden

Meer informatie

6 april - Ede, Oude Kerk

J.S. Bach - Matthäus-Passion (Christuspartij)

COV Sursum Corda o.l.v. Gert Jan van de Pol

Meer informatie

10 april - Zwolle, Dominicanenkerk

J.S. Bach - Matthäus-Passion (bas-aria's)

Caecilia Zwolle, Orkest van het Oosten, Lauren Armishaw (sopraan), Sara Klein Horsman (mezzosopraan), Seil Kim (tenor), Falco van Loon (evangelist), Frans Fiselier (Christus)

Meer informatie

12 april - IJsselstein, Sint Nicolaasbasiliek

J.S. Bach - Matthäus-Passion (Christuspartij)

COV IJsselstein, Naska o.l.v. Bas van den Heuvel

Meer informatie

17 april - Leiden, Pieterskerk

J.S. Bach - Matthäus-Passion (bas-aria's)

COV Ex Animo, Aylin Sezer (sopraan), Ingeborg Bröcheler (alt), Georgi Sztojanov (tenor),  Laurens Alexander Wyns (evangelist), Hans Christian Hinz (Christus) o.l.v. Wim de Ru

Meer informatie

 

19 april - Edam, Grote Kerk

J.S. Bach - Matthäus-Passion (bas-aria's)

Leon van Liere (evangelist), Pierre Mak (Christus), Maria Valdmaa (sopraan), Dave ten Kate (altus), Adriaan de Koster (tenor), Accademia Amsterdam en Matthäus Koor Edam o.l.v. Stephen Kavelaar

Meer informatie

10 mei - Dordrecht, Energiehuis

Hollands Diep: De Synode (wereldpremière)

Nieuw gecomponeerde opera van Jan-Peter de Graaff en librettist Yuri Robbers.

Mark Biggins (dirigent)

David Prins (regie)

Shapeshift Ensemble

Met Renate Arends, Jorne van Bergeijk, Joel Vuik, Berend Eijkhout

Meer informatie

12 mei - Dordrecht, Energiehuis

Hollands Diep: De Synode

Zie 10 mei | Meer informatie

17 mei - Dordrecht, Energiehuis

Hollands Diep: De Synode

Zie 10 mei | Meer informatie

18 mei - Dordrecht, Energiehuis

Hollands Diep: De Synode

Zie 10 mei | Meer informatie

24 mei - Broek op Langedijk, Trefpuntkerk

G. Rossini - Petite Messe Solennelle

Oratoriumkoor Langedijk, Maartje Rammeloo (sopraan), Sara Klein Horsman (mezzosopraan), Jan-Willem Schaafsma (tenor) o.l.v. Hans van Rutten

Meer informatie

25 mei - Dordrecht, Energiehuis

Hollands Diep: De Synode

Zie 10 mei | Meer informatie

26 mei - Dordrecht, Energiehuis

Hollands Diep: De Synode

Zie 10 mei | Meer informatie

5 oktober - Zaandam, Bullekerk

Don Giovanni (try-out)

W.A. Mozart - Don Giovanni

Kenneth Montgomery (dirigent)

Jeroen Lopes Cardozo (regie)

Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam

André Morsch (Don Giovanni), Henk Neven (Leporello), Katharine Dain (Donna Anna), Paula Murrihy (Donna Elvira), Thomas Cooley (Don Ottavio), Rosanne van Sandwijk (Zerlina), David Wilson-Johnson (Il Commendatore), Berend Eijkhout (Masetto)

Meer informatie

6 oktober - Rotterdam, De Doelen

Don Giovanni (try-out)

Zie 5 oktober | Meer informatie

 

7 oktober - Rotterdam, De Doelen

Don Giovanni (première) 

Zie 5 oktober | Meer informatie

9 oktober - Antwerpen, De Singel

Don Giovanni

Zie 5 oktober | Meer informatie

10 oktober - Heerlen, Parkstad Limburg Theaters

Don Giovanni

Zie 5 oktober | Meer informatie

12 oktober - Nijmegen, De Vereeniging

Don Giovanni

Zie 5 oktober | Meer informatie

13 oktober - Den Haag, Zuiderstrandtheater

Don Giovanni

Zie 5 oktober | Meer informatie

15 oktober - Amsterdam, Concertgebouw

Don Giovanni

Zie 5 oktober | Meer informatie

16 oktober - Utrecht, TivoliVredenburg

Don Giovanni

Zie 5 oktober | Meer informatie

18 oktober - Brugge, Concertgebouw

Don Giovanni

Zie 5 oktober | Meer informatie

19 oktober - Brugge, Concertgebouw

Don Giovanni

Zie 5 oktober | Meer informatie

20 oktober - Eindhoven, Muziekgebouw Frits Philips

Don Giovanni

Zie 5 oktober | Meer informatie

Voorbije concerten